Reacties op Parmentier met gehakt en pompoen

Parmentier met gehakt en pompoen is een ovenschotel uit de Franse keuken die perfect past bij de herfst en winter. De klassieke versie is zonder pompoen.

Joyce Zwaan plaatste op 11-02-2019 om 11:03:24
Gravatar van Joyce Zwaan Deze Parmentier van het weekend gemaakt als testreceptje. Nou, dat is dus een blijvertje. :) Heerlijk! Ik heb alleen de laatste 3/4 minuten van de oventijd de grill aangezet dan komt er nog een lekker knapperig korstje op.
Ohmydish plaatste op 11-02-2019 om 11:29:16
Gravatar van Ohmydish Dankje Joyce! Fijn dat jullie ervan genoten hebben, onze oven heeft zonder grill functie aan te zetten al een krokant korstje gegeven aan deze ovenschotel. Altijd lekker zo'n krokantje, ben er ook altijd fan van :)

Wil je een reactie achterlaten?


Lente recepten

Je proeft de lente met deze heerlijke recepten! Maak mooie gerechten met ingrediënten uit het seizoen zoals komkommer, asperges, raapstelen, rabarber, veldsla, peultjes, radijsjes en spinazie. Haal de lente in huis met deze lekkere recepten.