Makkelijke romige komkommer-courgette soep, zacht van smaak en heerlijk als lunch met brood. Klaar binnen 20 minuten, of nog minder met de snelle versie!
Recept printen Bekijk reacties (0) Opslaan in collectie
Bekijk het orginele recept via:
https://ohmydish.nl/recept/romige-komkommer-courgette-soep
Romige komkommer-courgette soep
Gebruik een blender of staafmixer om een gladde soep te creëren en breng op smaak met peper en zout.
Voor een nog makkelijkere en extra snelle versie kun je gesneden courgette, komkommer, groentebouillon, creme fraîche en room tegelijk toevoegen aan een pan en aan de kook brengen. Dan pureren en op smaak brengen. Het zal iets minder smaakvol zijn zonder knoflook en sjalot, maar hoe dan ook een erg lekkere en vooral extra snelle soep!
Kook een heerlijke winterse kost met behulp van deze winter recepten. Keuze uit winterse recepten voor stoofpotten, kerst, sinterklaas en drankjes om bij op te warmen.