Recepten die door Yolande S. als favoriet opgeslagen zijn.
Opgeslagen in de collectie mijn favorieten op 08-02-2022
Maak zelf heel makkelijk deze lekkere poké bowl met zalm en avocado, geserveerd met zelfgemaakte wasabi mayonaise!
Opgeslagen in de collectie mijn favorieten op 08-02-2022
Een pokébowl met krokante kip is een heerlijke kom vol met knapperige groenten, een lekker sausje en de krokantste kip ever!
Opgeslagen in de collectie mijn favorieten op 08-02-2022
Deze salade met courgette en garnaaltjes is licht pittig door de rode peper, verfrissend door de sinaasappel en extra lekker door de gember en knoflook. Een heerlijke lichte salade voor een warme dag!
Met warm weer heb je meestal geen zin om uren in de keuken te staan. Het is deze zomer heerlijk genieten met deze makkelijk te volgen recepten. Van frisse salades tot heerlijk geurende barbecue recepten, recepten met seizoensgroenten, de lekkerste ijsjes en meer!