Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:35
Zijn ze niet leuk? Deze mini appeltaartjes in filodeeg zijn binnen een half uur klaar, recept voor 4 personen. Heerlijk als toetje!
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:34
Deze Franse red velvet madeleines zijn leuk om naar te kijken, maar nog leuker om op te eten! Bestrooi met poedersuiker, lekker voor bij de koffie.
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:33
Een heerlijke aardbeien basilicumtaart die er niet alleen prachtig uitziet, maar ook nog eens verrukkelijk smaakt! Klaar in een uurtje.
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:32
Een van onze favoriete Franse toetjes zijn toch wel eclairs met aardbeien. Klaar in 50 minuten tijd, recept voor 12 eclairs.
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:31
Zelf wafels maken is lekker als toetje, lunch, ontbijt of.. elk moment van de dag eigenlijk! Heerlijk met rood fruit en slagroom.
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:26
In Roemenië houden ze van zoet! Er is een Roemeense kaas die lijkt op ricotta, super lekker! Probeer deze branzoaice, heerlijke citroen gebakjes!
Opgeslagen op 15/12/2020 om 15:01
HEERLIJKE mokka hazelnotenschuimtaart! Het ziet eruit als veel werk, maar dat is het niet! Huisgemaakte meringue en mokka creme, mm!
Opgeslagen op 15/12/2020 om 13:46
Een super zachte chocolade mousse taart, boordevol chocolade en een zachte cake gemaakt van luchtig biscuitdeeg. Versierd met frambozen of ander fruit.
Opgeslagen op 15/12/2020 om 13:43
Deze tiramisu cheesecake is extra lekker met een koekjesbodem en te maken zonder ei. Een makkelijke taart zonder te bakken, wel nog even geduld!
Opgeslagen op 15/12/2020 om 13:40
Deze cheesecake framboos hapjes zijn super makkelijk en snel te maken met maar weinig ingrediënten. Een makkelijk zoet hapje, ideaal voor een feestje.
Heerlijke herfst recepten die je kunt maken als het seizoen is aangebroken dat de bladeren van de bomen vallen en het vaker gaat regenen. Maak een keuze uit verschillende soorten herfst recepten. Proef de herfst met deze lekkere en simpele herfstrecepten! Geniet van bijvoorbeeld een mok golden milk, een kom romige paddenstoelen-truffelsoep of bak lekkere pompoenwafels voor bij een kop warme chocolademelk.